FLAŞ HABER

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Sanalgazete.net

Erkeklerin Sevgililer Günü’nden Nefret Etmesinin 4 Sebebi

Spread the love

Sevgiler Günü’ne sayılı gün kaldı. Erkekler, bu tarz günleri kutlamayı pek sevmiyorlar. Peki bunun sebebi ne? İşte erkeklerin Sevgililer Günü’nden nefret etmesinin 4 sebebi.

Erkeklerin Sevgililer Günü’nden Nefret Etmesinin 4 Sebebi
Spread the love

1. Aşk tek bir gün mü özel?

Erkekler, sevgilerini mecbur oldukları için dile getirmekten, göstermekten hoşlanmıyorlar. Birçok erkek Sevgililer Günü’nü bir baskı olarak görüyor ve aşkın sadece tek gün özel olmasını anlamsız buluyorlar.

Sizce de hiç sebebi yokken alınan bir hediye ya da çiçek, özel günde alınandan daha değerli değil mi?

2. Ticari bir gün

Sevgililer Günü’nün tamamen ticari bir gün olduğunu, çiçek ve çikolata satmak için var olduğunu düşünüyorlar.

3. Hele bekar bir erkekse…

Sevgililer Günü’nde yalnız olmak, özellikle de tüm arkadaşlarınızın hayatında birisi varsa, gerçekten berbat. Araştırmalar, bu günün kutlayacak özel biri olmayan gençler ve yetişkinler arasında depresyona bile neden olabileceğini ortaya koydu.

4. Aynı anda kutlama

Erkekler, tüm dünya ile aynı anda aşkını kutlamanın, partnerinle özel şeyler yaşamanın aslında hiç de özel olmadığını düşünüyorlar.

Sevgililer Günü eskiden çok daha popülerdi. Şimdilerde en az erkekler kadar kadınlar da bu güne çok fazla anlam yüklemiyor. Biz de sizlere kalıplara takılmamayı, nasıl mutlu iseniz onu yapmanızı öneriyoruz.

Eğer Sevgililer Günü’nü kutlamayı seviyorsanız, kutlayın gitsin. Ancak erkek arkadaşınız istemiyorsa onu zorlamak yerine anlamaya çalışın. Ya da bu günü sevmesini sağlayacak özel bir şeyler planlayın! 

MAHMURE ÖZEL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ