FLAŞ HABER

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sanalgazete.net

Hulusi Akar: Terör koridoru hayallerinden vazgeçsinler

Spread the love

Milli Savunma Bakanı Akar, “Terör koridoru hayal edenler varsa hayallerinden vazgeçsin. Terör koridoruna müsaade etmeyeceğiz, yapılmasının imkan ve ihtimali yok” dedi.

Hulusi Akar: Terör koridoru hayallerinden vazgeçsinler
Spread the love

Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere ve diğer yetkililerle, Arifiye’deki 1. Ana Bakım Fabrika Müdürlüğünde denetleme ve incelemelerde bulundu.

Hulusi Akar: Terör koridoru hayallerinden vazgeçsinler VİDEO

“BİZ BU YOLDA ÖLÜRSEK ŞEHİT KALIRSAK GAZİ OLMAK İÇİN ÇIKTIK”

Türkiye’nin güneyinde, Suriye ve Irak’ın kuzeyinde herhangi bir şekilde terör koridoruna izin vermeyeceklerini belirten Akar, “Bunu hayal edenler varsa bu hayallerinden vazgeçsinler. Buna müsaade etmeyeceğiz. Bunun yapılmasının imkan ve ihtimali yok. ‘Ne yaparsınız’ diye soracak olurlarsa cevabımız net ‘Ölürüz’.

Biz bu yola ölürsek şehit, kalırsak gazi olmak için çıktık. Mücadelemiz ister ülkemizin doğu ve güneydoğusunda isterse Suriye’nin, Irak’ın kuzeyinde en son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edecek. İnşallah milletimiz tek vücut olarak mücadelesini sürdürecek ve bu terör belasından kurtulacağız” ifadelerini kullandı.

Günün önemli gelişmeleri VİDEO

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ